بسم الله الرحمن الرحیم

رفتم تست فیزیولوژیک دادم چه تست عجیب غریبیه!

یه میله دستت میگیری هی خاموش روشن میشه و براساس فیزیک کوانتوم کل ویژگی های بدنت رو از فرق سر تا نوک پا میریزه رو دایره

نمدونم ویسکوزیته خون بالاستو بطن چپت خیلی قوی هستو فلان ویتامینو کم داری رگ های مغزت کمی خشک شدن خیلی احساساتی هستی در حالت معنویت و عشق ورزیدن کانال های بدنت بهتر کار میکنن!!!

راستش خیلی تعجب کردم آخه من برای دو تا هورمون ناقابل رفتم آزمایش دادم 60 هزار تومان پیاده شدم اونوقت این بیاد همه چیزتو همه چیزتو آنالیز کنه با 50 تومن؟؟

خودش که میگفت این تست بیرون بالای دو میلونه نمدونم والا.

ولی خیلی باحال بود

+دارم بساط کارهای هنریمو دوباره پهن میکنم از قنادی گرفته تا چرم و چه و چه

توکت علی الله میخوام دوباره استارتشو بزنم

+دو تا همکارم باز دوباره زدن به تیپ و تار هم یعنی نمدونید چه گیس و گیس کشی راه انداخته بودن من بیچاره هم این وسط موندم چیکار کنم با اینا

هر دوشون مقصرن و کلا با هم حرف نمیزنن و مخاطبشون کلا منم

دیروز کل محل کارو رنگ زدیم .

یه خیر جذب کردیم پولشو داد بعد همکارم گفت حالا که این حاجی داره پولو میده بیشتر بگیریم بدیم به یه کارگر بیاد اینجا رو تمییز کنه .

چیزی بهش نگفتم و جارو رو برداشتم و تو دلم گفتم این نهایت سو استفاده اس.

همکارم دید من با این قیافه جارو برداشتم اومد کمکم همکار دیگه هم اومد تا ساعت 15 وایستادیم و همه جا رو مثل گل کردیم و بعد رفتیم خونه 

الان تو فکر اینم که فروردین به شهرداری بگم بیاد تو حیاط گل کاری کنه :)

حیف که من مهمون دو روزه اینجام وگرنه اینجا رو بهشت میکردم

#خود شیفته زمانه منم

+تو فکر این بودم پول هامو چیکار کنم؟؟

ازینکه تو بانک بزارمو هی روش سود بیاد متنفرم دوست دارم یه کار تولیدی و مفید باشه

خیلی فکر کردم کلی ایده

یهو به ذهنم کتاب فروشی رسید.همیشه فانتزی یه کتاب فروشی داشتم

اما نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم و اصلا شدنیه؟؟چقد سرمایه میخواد؟؟

هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم

کتاب فروشی سیار چطوره؟؟یه ون بخرم و خودم نقاشیش کنم و هر وقت دلم کشید برم و کار فرهنگی کنم 

با این گرونیا هم باید وام بگیرم هم طلاهامو بفروشم هم قرض بگیرم هم پس اندازمو بزارم

پیشنهادی ندارید؟؟

+من جنگی میام پست میذارم و میرم به جان خودم نه میرسم پست هاتون رو بخونم نه به موقع جواب نظرات رو بدم.ببخشید دیگه

+یه عالمه +دیگه بود که به خاطر گل روی شما منصرف شدم

یاعلی

مشخصات

آخرین جستجو ها